Tiimi

Tiimi


Leena Lahtinen
toimitusjohtaja, varhaiskasvatuksen asiantuntija,
KK, MMM, Helsingin yliopisto
Puhelin: +358 50 344 4940
leena.lahtinen@reunamoedu.fi

 


Jyrki Reunamo
tutkimusjohtaja, dosentti
KT, Helsingin yliopiston lehtori,
jyrki.reunamo@reunamoedu.fi

 


Mari Sillman
koulutuspäällikkö, varhaiskasvatuksen asiantuntija,
observointien koordinaattori,
KK, KM, Helsingin yliopisto
mari.sillman@reunamoedu.fi

 


Tiia Parkkinen
harjoittelija, varhaiskasvatuksen asiantuntija
tiia.parkkinen@reunamoedu.fi


Jyri Mononen
asiakkuuspäällikkö,
MMM, Helsingin yliopisto
Puhelin: +358 50 475 9262
jyri.mononen@reunamoedu.fi

 

Jaakko Forsell
palvelupäällikkö, arvioinnin ja kehittämisen asiantuntija, yhteisöpedagogi (AMK)
jaakko.forsell@reunamoedu.fi

 

Mikko Kylväjä
tekoälyprojektijohtaja, opetusteknologian asiantuntija,
FM, Helsingin yliopisto
mikko.kylvaja@reunamoedu.fi

 

Wilma Jyrkinen
harjoittelija, viestintä ja markkinointi
wilma.jyrkinen@reunamoedu.fi